Překlad knihy


První křesťanská kniha o bezdětnosti v češtině

Protože jsme na českém knižním trhu neobjevili žádnou publikaci věnovanou palčivému tématu bezdětnosti, rozhodli jsme se přeložit a vydat knihu americké autorky Jennifer Saake.


Kniha by měla vyjít v roce 2012.


V současné době se snažíme získat finanční prostředky na její vydání a vhodné spolupracovníky. Jestliže nám chcete jakýmkoliv způsobem pomoci, kontaktujte nás, prosím, na e-mailu: info(zavináč)bezdetnost.cz


Předem děkujeme.


 


..............................................................................................................................................................................................

 


Kniha americké autorky Jennifer Saake nazvaná Hannah´s Hope (Hanina naděje) nese podtitul: „ Hledání Božího srdce uprostřed neplodnosti, potratu a neúspěšné adopce.“


Kniha je určena všem, kteří touží po tom, aby mohli počít dítě, těm kteří truchlí kvůli dítěti, které opustilo lůno příliš brzy, i těm kteří si prošli neúspěšnou adopcí. Je návodem, který vám může pomoci učinit správná rozhodnutí ve vašem zápasu se smutkem. A na konci cesty vás Bůh může překvapit způsobem, jakým odpoví na pláč vašeho srdce. Soucitně psaná kniha, jejíž autorka dobře zná všechny bolestné zápasy, která vás nasměruje ke Zdroji síly, jehož jméno zní „Bůh veškerého potěšení“.


S Hanou (neboli Chánou či Annou – jak uvádí různé překlady Bible) se můžete v Bibli setkat na stránkách první knihy Samuelovy v kapitolách 1 a 2. Bible říká, že byla „neplodná“ a víme, že trpěla bolestí, žalem a zármutkem kvůli své prázdné náruči. Možná stejně jako vy.


Hanina naděje“ je hojivým balzámem na vaše bolavé srdce. Autorčina upřímná a láskyplná slova potvrdí vaši osobní bolest, vybaví vás praktickými radami jak jednat a komunikovat, a nasměrují vás k pravdě a Bohu naděje.“  (K. Wunnenberg)


 


O autorce:


Jennifer Saake a její manžel Rick jsou zakladatelé Hannah´s Prayer Ministries (www.hannah.org), neziskové organizace, jejímž posláním je pomoc ženám trpícím neplodností, ztrátou dítěte při potratu nebo neúspěšnou adopcí. Od doby, kdy začal jejich vlastní boj s neplodností v roce 1992, ztratili Saakeovi celkem deset dětí, ať už při potratech nebo neúspěšnými pokusy adoptovat děti, a byli požehnáni dvěma živými zázraky.

Bezdětnost

Nabídka křesťanské podpory pro ty, kteří se vyrovnávají
s bezdětností nebo ztrátou nenarozeného dítěte.

© Matyáš Hájek - www. designhajek.cz  

Administrace

Sáčky do vysavače Penzion Brno